Один з учасників "сходок" в Закарпатській УВП пішов на угоду з прокурором

Один з учасників "сходок" в Закарпатській УВП пішов на угоду з прокурором
Один з учасників "сходок" в Закарпатській УВП пішов на угоду з прокурором
Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області затвердив угоду про визнання винуватості та призначив покарання у вигляді 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна за участь у злочинному зібранні (ч.1 ст.255-2 КК України) уродженцю Мукачева Генріху Данашовському. Відповідний вердикт 27 червня 2023 року постановила служитель Феміди Ірина Логойда.

 qqkidzhidqtiqthzrz

З його тексту випливає: Данашовський підтвердив версію слідства, буцімто на початку грудня 2022, а також у лютому поточного року на території ДУ "Закарпатська установа виконання покарань №9" відбувалися так звані "сходки", де різного штибу "достойники" та авторитети вирішували нагальні питання щодо розподілення обов’язків у неформальній ієрархії впливу, "списків", "общаку" та конфліктів.

Як раніше повідомлялося на сторінках Dетектив-Info, наприкінці березня 2023 року правоохоронці звітували про викриття відповідних фактів та оголошення про підозру за нормами антизлодійського закону низці осіб, серед яких 43-річний кримінальний авторитет Євген Дребітко на прізвисько "Білий".

 

У подальшому з’ясувалося: до однієї з таких "сходок" (за участю щонайменше 8 кримінальних елементів) в телефонному режимі долучався 49-річний уродженець Грузії Кахабер Орагвелідзе, який відомий в статусі так званого злодія в законі на прізвисько "Каха Тбіліський".

Що ж стосується Данашовського, то до фокусу уваги громадськості цей молодик, за плечима якого вже була судимість за зберігання зброї (ч.1 ст.263 КК України), потрапив за наслідками розслідування гучної кримінальної справи про розбійний напад (ч.4 ст.187 КК України) та вбивство (ч.2 ст.115 КК України) працівника АЗС в Мукачеві наприкінці лютого 2019 року.

Тоді здобиччю групи нападників стали грошові кошти в розмірі 3,4 тис. грн., офіційні підозри в скоєнні зухвалого злочину було висунуто Павлу Геревичу, Володимиру Кампову, Віктору Боднару та Генріху Данашовському. Останнього 30 січня 2020 року вироком Мукачівського міськрайонного суду було засуджено до довічного позбавлення волі, однак в подальшому цей вердикт було скасовано, а його справу - скеровано на повторний розгляд.

"Замкнула проводка": у Росії спробували пояснити вибух у будівлі ФСБ у Ростові, росіяни не повірили

Читайте більше новин по темі:


Распечатать