Екснардеп Деркач засвітився в Мінську і дав інтерв’ю дружині колишнього радника Трампа

Екснардеп Деркач засвітився в Мінську і дав інтерв’ю дружині колишнього радника Трампа
Екснардеп Деркач засвітився в Мінську і дав інтерв’ю дружині колишнього радника Трампа
Напередодні новорічних свят у Мінську засвітився колишній народний депутат України Андрій Деркач, який підозрюється у держзраді, а також перебуває під санкціями у США. На території Білорусі він дав інтерв’ю журналістці-трампістці Сімоні Манджіанте-Пападопулос.

Про це повідомляє видання "Белновости". Журналісти розкрили гучні подробиці про "місію" цього інтерв’ю журналістки, та як російські пропагандисти викостовують її ролики у своїх цілях.

Екснардеп-зрадник Андрій Деркач довгий час утримувався від публічних виступів після початку російського вторгнення на територію України, але він здійснив це вперше в Мінську, давши інтерв’ю журналістці італійсько-американського походження Сімоне Манджіанте-Пападопуло, яка також має доволі неоднозначну репутацію. 

Ця журналістка є дружиною колишнього радника 45-го президента США Дональда Трампа Джорджа Пападопулоса, який був заарештований за звинуваченням у брехні і згодом був помилуваний Трампом під кінець його президентства. Ця ситуація була пов’язана з виборчим штабом Трампа, його зв’язками з Російською Федерацією та протистоянням із опонентами з Демократичної партії США.

Як зазначають журналісти, ймовірно, ця історія знову програється у новому контексті та з іншими учасниками, і Росія знову намагається вплинути на перебіг виборів у політичних союзників України, щоб мати перевагу над Збройними Силами України.

Так, зацікавленість Сімони Пападопулос у журналістиці виникла несподівано в той час, коли її чоловікмає проблеми із законом. До того ж її робота у цій сфері почалася з серій інтерв’ю у фільмі "Україна — вічне сьогодення", який активно просувається російськими пропагандистами через державний канал RT. В цьому фільмі творці висувають ідеї про "подібність України до нацистської Німеччини", "відсутність незалежності", "контроль над Україною структурами Сороса" та інші улюблені мотиви російської пропаганди.

Крім того, режисери фільму натякали американській аудиторії, що американські демократи, особливо Джо Байден та Хілларі Клінтон, причетні до корупції в Україні (чоловік Сімони збирав компромат на Хілларі під час роботи у штабі Трампа). Отже, місія Сімони Манджіанте-Пападопулос розв’язує одразу два завдання — впливає на внутрішню політику США та реалізує наративи російської пропаганди.

Окупанти з "Торнадо" обстріляли будинки у Шевченковому в Харківській області: є постраждалі

Читайте більше новин по темі:


Распечатать