Найкращий відгук жовтня: як Приватбанк передумав віддавати клієнту 20 000 грн
Його досвід користувача може бути корисним іншим читачам Мінфіну .
Банкомат не видав гроші та «проковтнув» картку
«01.10.2022 о 09:52 знімав власні гроші у банкоматі (банкомат що видає до 200 купюр), двадцять тисяч гривень. Вставивши картку, ввівши пінкод, вказавши суму і натиснувши кнопку видача готівки. На дисплеї банкомату висвітилося „Отримайте ваші кошти“, але купюроприймач так і не відкрився, картку також мені не повернувши», — пише автор відгуку.
Чоловік одразу, не відходячи від банкомату, набрав номер гарячої лінії банку 3700. Оператор підтвердив, що справді стався збій, і запевнив, що система автоматично сформувала запит повернення цієї суми протягом доби на рахунок клієнта. Про сформований запит Сергій Данилейко також отримав повідомлення у Приват24.
Але ні за добу, ні за два кошти на рахунок не надійшли. Більше того, при повторному зверненні до колцентру оператор повідомив, що у запиті йому відхилено, оскільки банкомат видав кошти і жодного збою не зафіксовано.
Після цього автор відкликання кілька разів звертався до банку з проханням перевірити інформацію із записом розмови з оператором та переглянути відеозаписи з камери банкомату.
«На що отримав відповідь, що у поверненні коштів мені залишили відмову, бо о 10:12 кошти були забрані і є фото, але хто на фото — вони не знають.
Виходить, що через їхню некомпетентність, я втративши 20 000 грн (двадцять тисяч гривень)», — обурюється Сергій Данилейко і запитує, куди далі звертатися, щоб отримати власні кошти.
Що говорять у банку
Приватбанк відреагував оперативно, наголосивши, що профільні фахівці вже розглянули заявку автора відгуку на повернення коштів. При цьому в службі підтримки відповідальності не взяли.
«Важливо розуміти, що будь-яке рішення щодо такої заявки, позитивне чи негативне воно, не приймається випадково, а завжди опирається на інформацію, получену при перевірці фахівцями. При знятті готівки банкомат фіксує та зберігає дані про шкірну операцію та її успішність. На цю інформацію спираються фахівці. Також проводитиметься звірка результатів інкасації, яка має показати надлишки у банкоматі, якщо готівка не була видана. Крім того, щоб остаточно упевнитися в тому, що купюроприймач відкрився для видачі готівки було перевірено фотоматеріали з банкомат», — пояснили у банку.
Джерело: skelet.info
Такого терору не було з часів заснування селища: наслідки обстрілу у Харківській області
Читайте більше новин по темі:
Распечатать